pomocná zařízení pro signmaking

Očkovací lis

a svářečky bannerů

RUČNÍ OČKOVACÍ LIS COMFORT

Kvalitní ruční lis pro aplikaci kovových oček do bannerů. Ergonomická rukojeť pro jednoduché a komfortní použití. Ke stroji je potřeba dokoupit matrici dle výběru a kovová očka dle výběru. Váha stroje 5.9kg

KOVOVÁ OČKA

(nikl) | 6, 10, 12, 16 mm

Kovová očka pro finální zpracování bannerů. Vysoká kvalita materiálu, nereznou v exteriéru.

Síla materiálu 0.3mm.

KOVOVÁ OČKA

(mosaz) | 10, 12 mm

Kovová očka pro finální zpracování bannerů. Vysoká kvalita materiálu, nereznou v exteriéru. Síla materiálu 0.3mm

MATRICE COMFORT

6, 10, 12, 16 mm

Vyměnitelná matrice do stroje COMFORT, který je určen pro očkování bannerů. Vysoce kvalitní provedení pro dlouhodobé použití.

RUČNÍ HORKOVZDUŠNÁ PISTOLE

S TRYSKOU NA BANNERY ST (KOMPLETNÍ SET)

Profesionální ruční svařovací pistole s interním zdrojem vzduchu (dmychadlem). Ruční horkovzdušný přístroj ST nachází využití především při zpracování plachet, bannerů. Při jeho vývoji byl kladen důraz na jednoduchost bez nadbytečných technických prvků. Vyznačuje se stejnou praktičností a spolehlivostí. Mezi hlavní rysy přístroje patří jeho dvousložková rukojeť, která kromě atraktivního designu nabízí především pohodlné držení přístroje. Nově je také vybaven dvojicí vzduchových filtrů, které zle snadno vyjmout a vyčistit. Neopomenutelný je i inovovaný design motoru a turbíny a váha přístroje, která je nižší než 1 kg. Součástí je tryska i přítlačný váleček. Výkon 1600W, teplota 40-700°C..

HORKOVZDUŠNÝ SVAŘOVACÍ AUTOMAT

NA BANNERY P2

Horkovzdušný svařovací automat na bannery.Přístroj je vybaven automatickým plynule nastavitelným posuvem a plynule nastavitelnou teplotou. Zajištěn je i dokonalý přítlak zabraňující zvrásnění svařovaného materiálu a přístroj je opatřený teleskopickou vodící tyčí s nastavitelnou délkou pro snadnější obsluhu. Velkou výhodou tohoto automatu je i fakt, že k němu zle dokoupit příslušenství pro navařování upevňovacích a výztužných pásů nebo také sadu pro svařování ukončovacích lemů a jeho možnosti svařovaní tím ještě rozšířit. Topný výkon 2x 1700W, teplota 20-700°C.