Vy vyrábíte,
my zajišťujeme, aby vše fungovalo.
POLYPRINT.CZ
POLYPRINT.CZ
...to jsou inovativní stroje a materiály
pro výrobu, které Vás posunou o krok napřed.

Tepelné transferové lisy
široký výběr tepelných lisů pro transferový tisk
Transferové lisy
Transferové lisy BLACK LINE EASYPRESS a MAX ARMOUR jsou určeny pro tepelný potisk nejrůznějších plochých materiálů (trička, puzzle, produkty PIXMASTER, ap.). Můžete aplikovat nejrůznější tiskové fólie (DTF, inkjet, laser, sublimace) a dále například plotrové nažehlovací fólie flock a flex. Zařízení disponují přesným termostatem, digitálním nastavením času a teploty po vteřinách, resp. stupních. Kvalitní robustní konstrukce, záruka kvality rovnoměrného vyhřívání po celé ploše topné desky.
Řezací plotry GCC a VULCAN
kvalitní řezací plotry GCC s tradicí od roku 1989 a Vulcan
Řezací plotry
Využití řezacích plotrů je široké - výroba reklamních tabulí, orientačních systémů, směrovek, cedulí, firemních štítů, polep automobilů a výloh, ořez samolepek, řezání flex/flock fólií pro potisk textilu, apod. S našimi spolehlivými značkovými řezacími plotry GCC docílíte profesionálních výsledků. Nabízíme několik řad, které se od sebe liší funkcemi, výbavou a samozřejmě cenou - máme řešení pro hobby použití, začínající firmy i pro profesionální provozy. V sortimentu máme také deskové řezací plotry pro možnost jednoduchého prototypování např. obalů včetně možnosti řezu a bigování. Máme také modely s podavačem archů - jednoduše vložíte potištěné archy a plotr je automaticky ořízne.
UV tiskárny PixPrinter UV Xpress

UV tiskárny 4v1

Opět další revoluční stroj v naší nabídce. UV tiskárna PixPrinter UV Xpress jako jediný model nabízí v takto kompaktní podobě 4 možnosti UV tisku - plošný UV tisk až do formátu A3 a výšky předmětu 85mm, potisk válcových předmětů díky volitelnému rotačnímu adaptéru, potisk materiálu v roli (až do šíře 250mm) a rovněž revoluční UV DTF potisk - pro výrobu odolných samolepek s následným přenosem pomocí přenosové fólie na různé typy podkladů a tvarů. Tiskárna disponuje bílým inkoustem i čirým lakem. Součástí dodávky UV tiskárny je i RIP software.
DTF tiskárny PixPrinter
DTF tiskárny PixPrinter InkTransfer - made in EU

DTF tiskárny

Jako první u nás jsme představili revoluční technologii DTF - tiskárny PixPrinter InkTransfer vyvinuté a vyrobené v EU jsou jasnou revolucí v digitálním odolném potisku textilu a dalších materiálů. Vytisknete, zasypete práškovým lepidlem, usušíte a máte v ruce vysoce odolný transfer, který můžete v tepelném lisu kdykoliv nažehlit na podklad. Tiskárna disponuje i bílým inkoustem, který je řízen z RIP softwaru, který je součástí dodávky. K této technologii najdete více informací mimojiné také na samostatném webu věnovanému jen této technologii : www.pixprinter.eu.
DTF tiskárny Ricoh
DTG tiskárny pro přímý potisk textilu
DTG tiskárny (direct to garment)
V naší nabídce máme také DTG tiskárny Ri100 pro přímý potisk textilu. Tyto tiskárny se vyznačují naprosto jednoduchým použitím, možností tisku přímo na tkaninu (potisk je prodyšný). Jelikož tiskárna nemá bílý inkoust, nevyžaduje příliš velkou údržbu a je tak vhodná i jako doplněk do nejrůznějších provozů.
ImprintBox tiskárny pro potisk stuh
tiskárny a příslušenství pro potisk stuh
ImprintBox - vše pro potisk stuh
Vše potřebné pro potisk saténových stuh pro Vás máme - tiskárny, tiskové pásky i kvalitní saténové stuhy v mnoha odstínech a šířkách. Toto řešení je vhodné pro reklamní agentury pro dárkové balení, květinářství, pohřební služby, výrobce stuh pro maturanty, apod. Takto komplexní nabídku sortimentu pro potisk stuh najdete jedině u nás.
Tiskárny na štítky s ořezem
kompaktní tiskárny s automatickým ořezem a příslušenství
Tiskárny print/cut pro výrobu štítků
Vše potřebné pro potisk saténových stuh pro Vás máme - tiskárny, tiskové pásky i kvalitní saténové stuhy v mnoha odstínech a šířkách. Toto řešení je vhodné pro reklamní agentury pro dárkové balení, květinářství, pohřební služby, výrobce stuh pro maturanty, apod. Takto komplexní nabídku sortimentu pro potisk stuh najdete jedině u nás.
RISO GOCCOPRO - sítotisková síta digitálně
stroje pro digitální výrobu sítotiskových sít
RISO GOCCOPRO
Přinášíme na trh revoluční technologii japonské společnosti RISO - automatickou kompaktní jednotku pro přímé vyhotovení sítotiskových tiskových sít. 3-5 minut a máte síto hotovo - přímo v prostředí kanceláře/dílny - bez chemikálií, bez nanášení emulze, bez osvitu, bez filmů, bez vymývání a sušení. Výroba např. 1ks vzorku tištěného na sítotisku byla dosud velmi zdlouhavá a nákladná. Se strojem RISO GOCCOPRO máte síto vyvoláno během 3-5 minut a okamžitě můžete vzorek natisknout a nechat schválit. Pokud Vám dostačuje tisková plocha A4, k dispozici je také cenově dostupný model MiScreen pro velmi rychlou výrobu digitálních sítotiskových sít.
sítotiskové a tamponové stroje
tradiční kvalitní sítotiskové a tamponové stroje
Sítotiskové a tamponové stroje
Tradiční technologie pro potisk reklamních předmětů a potisk textilu. Nabízíme výhradně vysoce kvalitní sítotiskové stroje. Pro ruční tisk textilu a jiné plošné materiály dodáváme americké tiskové karusely BLACK LINE EASYSCREEN. Preciznost a produktivita, to jsou naše sítotiskové stroje - pokud hledáte špičkové, nadstandardní a kvalitní stroje za příznivou cenu, naše sítotiskové stroje jsou ta správná volba pro Vaši firmu. Ve spojení s produktem RISO GOCCOPRO nebo MiScreen pro přímou rychlou digitální výrobu sítotiskových šablon, které rovněž dodáváme, je nyní práce se sítotiskem výrazně jednodušší a ekologická.

Nabízíme také vysoce kvalitní tamponové stroje značky LH. Od ručního modelu až po poloautomatické stroje s dopravníkem. Poloautomaty nabízí řadu programů pro dosažení různých výsledků při tisku. Dodáváme také kvalitní tamponové barvy a chemii InkMaster.
stroje pro výrobu placek SUPERBUTTON
nejprodávanější stroje pro výrobu reklamních placek
Stroje pro výrobu
placek (butonů)
Naše stroje SUPERBUTTON jsou právoplatně nejprodávanější stroje pro výrobu reklamních placek na českém a slovenském trhu. Začněte i Vy s výrobou. Možnost výroby kusových i tisícových sérií. Nabízíme celou řadu průměrů : 20, 25, 32, 37, 44, 50, 56, 58, 65, 75, 90 a 110mm, dále nekulaté tvary čtverec, ovál, obdélník, srdce a úzký obdélník. V každém průměru jsou různé produkty, které můžete vyrábět, nejste tedy vázáni pouze na spínací špendlík, ale produkty jako otvírák, magnetka, zrcátko, klíčenka, apod. Vše co potřebujete je libovolná tiskárna, řezačka pro výřez motivů a stroj SUPERBUTTON pro výrobu placek a můžete ihned začít!
Výroba klíčenek
řešení pro výrobu klíčenek a dalších reklamních předmětů
Systém SuperMax
Zařízení pro zhotovování personalizovaných dárkových předmětů SuperMax. Stroj slouží k výseku motivů z papíru a rovněž ke kompletaci klíčenek, hodinek, atd. - pouze jednoduchou výměnou výsekového přípravku za matrici pro kompletaci. Ke stroji je tedy potřeba dokoupit potřebné výsekové přípravky, či matrice pro kompletaci jednotlivých výrobků. Více detailů jaké přípravky a matrice potřebujete pro daný výrobek, najdete v popisu jednotlivých výrobků SuperMax nebo nás kontaktujte. Vše co potřebujete pro výrobu je Vaše libovolná tiskárna plus zařízení a spotřební materiály SuperMax. Je to jednoduché - klíčenky a další reklamní předměty SuperMax jsou velmi oblíbené rozdávací předměty.
sublimační tiskárny a příslušenství
tiskárny, inkousty a reklamní předměty pro sublimační tisk
Sublimace PixMaster
PixMaster je ucelené profesionální sublimační řešení, které svým uživatelům nabízí možnost profesionálně vyrábět osobní dárkové a upomínkové předměty pro další komerční prodej nebo vlastní potřebu. Můžete dle libosti předměty potisknout od jednoho kusu fotografií, logem nebo jinou grafikou. Nabídka je opravdu široká - hrníčky, puzzle, klíčenky, podložky pod myš, plakety, žabky, atd.
Tiskárny PixPrinter Eco subli dodáváme ve formátech A4 a A3, samozřejmostí jsou také kvalitní sublimační inkousty a sublimační papíry pro kvalitní tiskové výsledky.

stroje pro výrobu logoprintů - crystalmaxx
kompletní dostupné řešení pro výrobu logoprintů
Stroje pro výrobu logoprintů
Rozšiřte svůj sortiment o výrobu poloplastických samolepek - logoprintů. Principem je zalití připravené samolepky pryskyřicí, rovněž možno použít pro zušlechťování povrchů, atd. Naše pryskyřice jsou stálé až 8 let v exteriéru. Dodáváme veškerý potřebný sortiment - poloautomatické dávkovače CRYSTALMAXX, míchadla, pryskyřice, spotřební materiál pro snadnou výrobu.
pixprinter tiskárny s bílým tonerem
laserové tiskárny s možností bílého toneru
PixPrinter White
(bílý toner)
Díky této technologii laserového tisku včetně bílého toneru umožňujeme tisk v jakékoliv požadované barvě, včetně bílé. Tisk jasné bílé je nyní stejně snadný jako tisk v jakékoliv jiné barvě. Tato inovace v technologii tisku nabízí nové možnosti pro firmy při tvorbě konceptů, grafických návrhů a propagačních předmětů. Nyní lze tisknout vysoce kvalitní grafiku a texty v jednolité bílé spolu s dalšími barvami na tmavý papír, průhledné fólie nebo transferové papíry pro potisk textilu. Jednoduše, prakticky a nákladově efektivně. CMYW – digitální tisk s bílým tonerem. Jednotlivé modely jsou odzkoušené a otestované zařízení, které jsou v grafickém průmyslu oceňovaná zejména pro své vysoce kvalitní tiskové výstupy.

UV a velkoplošné tiskárny Mutoh
MUTOH - japonské velkoplošné a UV tiskárny
Velkoplošné a UV tiskárny MUTOH
Zabezpečují velmi širokou škálu aplikací - tisk bannerů, billboardů, samolepek, okenní a podlahové grafiky, výrobních štítků nebo transferových fólií na textil, atd. MUTOH je tradiční japonská celosvětově uznávaná značka se zárukou kvality. Pořízením některého z modelů velkoplošných nebo UV tiskáren MUTOH získáváte spolehlivý nástroj pro řešení Vašich zakázek v oblasti velkoplošného tisku a potisku reklamních předmětů nebo plošných desek. Dodávané originální eco-solventní a UV inkousty jsou stálé v exteriéru 3 roky bez laminace.
laminátory Easymount
kvalitní rolové laminátory vyrobené v Anglii
Laminátory Easymount
Pokud hledáte robustní a stabilní laminátory pro laminaci Vašich výtisků nebo kašírování samolepek na desky, v naší nabídce si určitě vyberete. Máme laminátory s vyhříváním nebo bez a v mhoha standardních šířkách pro různé aplikace. Neváhejte nás kontaktovat pro výběr správného modelu právě pro Vás.
RISO duplikátory
průtiskové automaty pro extrémně levný tisk
duplikátory RISO
RISO je celosvětový leader v oblasti duplikátorů - strojů pro extrémně levný tisk letáků, brožur, apod. Oproti tiskárnám a kopírkám se liší svým principem tisku - stroj si vyrobí "master" neboli šablonu a s rostoucím počtem tisků se cena za 1 výtisk velmi zlevňuje (kdežto u tradičních tiskáren je cena za průjezd v podstatě konstantní). Všude kde se tisknou ve velkém množství letáky, příbalové letáčky, návody, formuláře, brožury, školní dokumenty, apod. najdou průtiskové automaty uplatnění - nabízí velmi levný tisk s rostoucím počtem kopií a tím zajišťují rychlou návratnost investice.
flitry - pixmaker
Stroje a spotřební materiály pro výrobu flitrů
PixMaker - výroba flitrů
Pokud se zabýváte potiskem textilu, je PixMaker rovněž stroj, který musíte mít - umí vyrobit krásné flitrové motivy, které se další na jiných strojích docílit jen ztěží. Dodáváme rovněž celou řadu pásek pro výrobu flitrů různých barev.
vazače, laminátory, skládače dokumentů
kvalitní stolní laminátory, skládače, řezačky papíru a vazače
stroje pro zpracování dokumentů
V každé reklamní dílně, tiskárně nebo kanceláři najdou uplatnění stolní laminátory, vazače brožur, stohové řezačky papíru nebo skládače letáků. V našem sortimentu najdete jen kvalitní stroje, které Vám budou sloužit celou řadu let. Skládače pro výrobu letáčků různých velikostí, stolní laminátory, stohové řezačky papíru nebo vazače pro kroužkovou plastovou či drátěnou vazbu dokumentů.
očovací lis a řezačka na plechy
řezačky, svářečky bannerů, nástroje Olfa, očkovací lisy
pomocné stroje pro signmaking
V každé reklamní dílně nebo tiskárně jsou zapotřebí různé pomocné stroje, které jsou nepostradatelnou součástí výrobního procesu. Vybírejte z našich pomocníků, jako jsou například řezačky Rotatrim, očkovací lisy, řezačky na plechy, nástroje Olfa, svářečky bannerů a další.
reklamní textil Pixy
kvalitní reklamní textil optimalizovaný pro potisk a výšivku
reklamní textil PIXY
Pokud hledáde kvalitní reklamní textil pro potisk a výšivku, který nabízí nejlepší poměr cena/kvalita, jiže nemusíte hledat dále. Značka PIXY byla navržena pro tiskaře a výšivkáře. Sortiment reklamního textilu PIXY zahrnuje nejoblíbenější produkty, velikosti a barvy - mikiny, polokošile, trička, tašky, atd.
POLYPRINT STORE logo
široký sortiment materiálů pro výrobu reklamy
spotřební materiály
Pro všechny naše stroje a zařízení nabízíme kvalitní a otestované spotřební materiály, podívejte se na některé z nich. Kompletní aktuální sortiment včetně cen pak najdete v našem B2B e-shopu POLYPRINTSTORE.
Zastupujeme řadu světových výrobců
Navštivte naši samostatnou webovou prezentaci laserových gravírek GCC LaserPro.
Hledáte stroje pro laserové gravírování?

laserová gravírka GCC Spirit
Hledáte stroje pro laserové gravírování?
laserová gravírka GCC S400
POLYPRINTSTORE
Nakupujte moderně online
24 hodin denně v B2B e-shopu
stroje a spotřební materiály pro výrobu reklamy, potisk textilu a signmaking
Nakupujte moderně online
24 hodin denně v B2B e-shopu
gradient POLYPRINT
stroje pro výrobu reklamy POLYPRINT
Kompletní sortiment pohodlně zakoupíte v e-shopu POLYPRINTSTORE.
UV tiskárny
PixPrinter UV Xpress
Nakupujte moderně online
24 hodin denně v B2B e-shopu
Víceúčelová UV tiskárna PixPrinter UV Xpress A3.
4 možnosti v jednom kompaktním řešení - přímý plošný potisk, rotační tisk, tisk na materiály z role a UV DTF transfery.
DTF tiskárny PixPrinter InkTransfer
Revoluce v potisku předmětů je zde!
4v1