Kompaktní DTG tiskárna Ri 100
pro přímý potisk textilu

DTG tiskárna Ricoh pro potisk textilu
DTG RI100
První cenově dostupná DTG tiskárna pro přímý potisk textilu.
Začněte s potiskem textilu - obsluhu i údržbu tiskárny zvládne opravdu každý. Rozšiřte své služby!
DTG tiskárna Ri100
Kompletní kompaktní řešení vše v jednom. Tiskárnu je možno rozšířit o kompaktní fixační jednotku pro fixaci motivu po tisku.
Tiskárna pro přímý potisk textilu DTG Ri 100 přináší nové možnosti tisku na textil díky svým kompaktním rozměrům a jednoduchosti obsluhy i údržby. Výhodou potisku na této tiskárně je jeho prodyšnost (potištěný textil je na rozdíl od jiných tiskových technologií plně prodyšný - podobně jako u sublimace). Můžete tisknout loga, nápisy nebo třeba fotografie přímo na textil pomocí nejmodernější technologie. Lze snadno tisknout na širokou škálu látek bez rozdílu jestli jste začátečník nebo zkušený odborník. Můžete tak téměř na počkání tisknout jedinečné motivy např. na trička nebo tašky.
Rozšiřte své služby o zakázkový tisk na textil!

Tiskárna Ri 100 otevírá nové možnosti kreativity. Profesionální velmi kvalitní tisk na textil nebyl nikdy jedodušší. Navíc údržbu a obsluhu zvládne opravdu každý. Nízká vstupní investice, rychlá návratnost. Reagujte flexibilně na měnící se potřeby a požadavky zákazníků. Nabídněte jim rychle provedený vysoce kvalitní personalizovaný tisk již od 1ks. Přilákejte nové zákazníky a rozšiřte služby o tisk fotografií, nápisů nebo jiných motivů na textil.

DTG tiskárny Ricoh pro potisk textilu
Hlavní výhody Ri 100
 • Kompaktní rozměry.

  Tiskárna Ri 100 se vejde do prostoru cca 40x70cm. Je jedna z nejmenších dostupných DTG tiskáren. Volitelný fixační modul je možno postavit pod tiskárnu a ušetřit tak prostor.

 • Tisk ve vysoké kvalitě.

  Díky precizní inkoustové technologii nabízí Ri 100 skutečně profesionální výstupy

  v rozlišení až 1200x1200dpi. Pigmentové stálobarevné inkousty na vodním základě nepopraskají, textil je pod tiskem prodyšný.

 • Snadno použitelný software.

  Součástí tiskárny je jednoduchý intuitivní software pro přípravu grafiky. Ať už jste zkušený profesionál nebo s DTG teprve začínáte, grafiku pro tisk připravíte na pár kliknutí.

  Lze vytisknout i data např. z Vašeho smartphonu.

 • Rychlá návratnost investice.
  Tiskárna Ri 100 je cenově velmi dostupná nízkoriziková investice, která nabízí vysokou hodnotu a rychlou návratnost. S Ri 100 můžete začít s DTG tiskem bez dodatečných nákladů, jelikož nevyžaduje žádné další náklady na instalaci.
 • Jednoduše a bezpečně.
  S tiskárnou Ri 100 se pracuje neuvěřitelně snadno a bezpečně. Koncept intuitivního ovládání umožňuje obsluze provádět rychlou přípravu, vlastní tisk i finální fixaci. Pravidelná údržba tiskárny se provádí plně automaticky, případně poloautomaticky prostřednictvím jednoduchého postupu.
DTG Tiskárna Ri 100
pro přímý tisk na textil do formátu A4, rozlišení tisku 1200x1200dpi
Fixační jednotka Rh 100
pro fixaci potisku na textilu a pro "vyžehlení" textilu před tiskem
Příslušenství
Tisková kazeta A4 / standard
tisková kazeta Ricoh

Tisková kazeta A5 / malá

Cartridge CMYK XL inkousty
pro tisk cca 500-600ks A4


Cartridge CMYK inkousty
pro tisk cca 150-200ks A4

DTG tiskárna pro potisk textilu
POLYPRINTSTORE
Nakupujte moderně online
24 hodin denně v B2B e-shopu
stroje a spotřební materiály pro výrobu reklamy, potisk textilu a signmaking
Nakupujte moderně online
24 hodin denně v B2B e-shopu
gradient POLYPRINT