SuperMax
systém pro výrobu klíčenek
SuperMax

Vše pro výrobu klíčenek a reklamních předmětů od 1ks.

kompletní řešení personalisovaných předmětů - nejen klíčenky

Pokud hledáte profesionální řešení jak rozšířit své služby a nabídnout reklamní a dárkové předměty s možností výroby od 1ks, jste na správném místě. Široký sortiment klíčenek a dalších předmětů (propisky, pravítka, zátky na víno, hodinky, podtácky, otvíráky, atd.). Vše co potřebujete je stroj SUPERMAX SM-25 s adekvátním výsekovým přípravkem a matricí pro kompletaci a laserovou nebo inkoustovou tiskárnu pro tisk motivů. Některé výrobky dokonce ani nevyžadují stroj SM-25 -> pouze natisknete motiv na papír, naformátujete na řezačce, vložíte do předmětu a "zaklapnete" transparentní plastovou krytkou.

systém SuperMax
Je to jednoduché. Vytisknete. Vyseknete. Zkompletujete.
1

vytisknete motivy na papír

2

vyseknete

3

zkompletujete

Podívejte se, co vše můžete vyrábět. Není toho málo.
Podívejte se na video.

Rychle. Kvalitně. Bez velkých investic. Vyrábějte kvalitní reklamní a dárkové předměty s vlastními motivy. Motivy vytisknete na běžný papír, vyseknete a vložíte do požadovaného předmětu ze sortimentu SUPERMAX !

Naprosto všechny motivy pro výrobky ze sortimentu SUPERMAX můžete tedy tisknout na Vaší laserové nebo inkoustové tiskárně (nebo větší náklady offsetem) a následně zkompletovat. Nezáleží tedy zde se jedná o klíčenky, pravítka, hodinky, zátky na lahve, magnetky nebo propisky či podtácky.

SUPERMAX - přehled potřebného příslušenství

Níže naleznete přehledný seznam, co pro který výrobek potřebujete. Stačí si vybrat, který z výrobků SuperMax chcete vyrábět a podívat se, které příslušenství je k tomu potřeba.


  • chci vyrábět
    plastové klíčenky SUPERMAX
  • chci vyrábět
    kovové klíčenky SUPERMAX
  • chci vyrábět
    mix produktů SUPERMAX
U všech produktů SUPERMAX je princip stejný :
1
vytisknete motivy na papír 
2
vyseknete daný tvar z papíru
3
vložíte motiv do předmětu
4
zacvaknete čiré sklíčko
HOTOVO!
Podpora prodeje
K tomuto sortimentu je k dispozici přehledný profesionální tištěný katalog pro jednoduchou prezentaci výrobků SuperMax Vašim klientům. Přidejte si katalogy SuperMax zdarma k Vaší další objednávce.
POLYPRINTSTORE
Nakupujte moderně online
24 hodin denně v B2B e-shopu
stroje a spotřební materiály pro výrobu reklamy, potisk textilu a signmaking
Nakupujte moderně online
24 hodin denně v B2B e-shopu
gradient POLYPRINT