Eco-solventní tiskárna šíře 63cm. Začněte s profesionálním tiskem na různé typy médií s minimální investicí.

MUTOH ValueJet VJ-628

• Výkonná CMYK tiskárna, pracuje v režimu 8-mi kanálů

- Hardwarové rozlišení tiskové hlavy DPI: 1440, pracuje v režimu DPI: 720

- Mikro-piezoelektrická tisková hlava nejnovější generace

- Tisk odolných motivů na fólie, bannery a média do šířky 630 mm

- Snadná obsluha, minimální nároky na prostor

- Bezvadný, precizní a velmi ostrý tisk motivů a fotografií

- Rychlost tisku podle požadované kvality od 3 do 16 m²/h

- Šířka tiskárny kompatibilní s řezacími plotry Expert II 24LX a Jaguar IV-60

ValueJet 628
je nejmenší z řady velkoplošných tiskáren japonské značky MUTOH. Nejoblíbenější model s širokou škálou využití pro signmaking a tisk v menších firmách, model je vhodný také pro vyšší zátěž a sériovou výrobu u větších producentů. Kompaktní velkoplošná tiskárna je oblíbená především díky minimálním nárokům na prostor, preciznost vedení tiskové hlavy, a přitom minimálním nárokům na kalibraci. Je možné vkládat materiál o šířce až 630mm, reálná šířka tisku je potom max. 620mm. Uživatelsky nenáročný systém pro okamžitý profesionální potisk fólií oceníte zejména ve spojení s řezacími plotry GCC.
Mikro-piezoelektrická tisková hlava poslední generace, osmikanálový systém tisku čtyř barev v režimu CMYK a inkousty UV Eco Ultra. To vše v sobě kombinuje ValueJet 628. Aplikuje se na výrobu štítků, bannerů, dekorací automobilů, výloh, interiérů firemními logy a reklamních předmětů. UV Eco Ultra inkousty vydrží na fólii v exteriéru okolo tří let. Pro exteriér ideální v kombinace i s plotrovými fóliemi Grafityp, kde se udává dlouhotrvající výdrž lepení v exteriéru také okolo tří let. Potisk fólií je univerzální, vhodný pro výrobu bannerů, reprodukci uměleckých děl, ostrý tisk fotografií, dekoraci večírků, společenských akcí, dekorací automobilů, výloh, firemních cedulí, samolepících štítků do interiéru, značení zboží, zásilek, suvenýrů atp. Nemusíte tedy pro různé účely kombinovat vícero technologií.

Implementována revoluční 1440 dpi tisková hlava

Srdcem systému ValueJet 628 je revoluční, piezo tisková hlava s variabilními možnostmi. Oproti jiným velkoplošným tiskárnám aplikuje inkoust v rozlišení 720 s pomocí až 1440 trysek. Materiál se tiskne ze čtyř CMYK sekcí, každá barva má k dispozici buď 360 trysek, nebo dvě sousedící řady 180 trysek. Práce ve dvou různých režimech umožňuje jak velmi kontrastní a kvalitní tisk, tak i vysoce produktivní sériovou výrobu. Navíc protože jsou všechny sekce trysek integrované do jedné tiskové hlavy, odpadají zdlouhavé kalibrace a nastavování soutisku barev. Tisková hlava je schopná tisknout vrstvou barvy od 3,5 pl do 35,2 pl. Předimenzovaný systém trysek tiskové hlavy přitom umožňuje dosahovat mnohem vyšších rychlostí zpracování i při vysokých rozlišeních, na rozdíl od ostatních velkoplošných tiskáren na trhu. Ve výsledku je tedy možné tisknout velmi kvalitně, a přitom stále mnohem rychleji, než jak je obvyklé. Ve spojení se zpracováním na řezacím plotru je tak například možné nalézt variantu rychlého tisku / výřezu, ať se na tisk před výřezem štítků nečeká zbytečně dlouho.

Důvěryhodné inkousty Eco Ultra, skvělý dojem, vysoce kontrastní

Originální inkousty Mutoh Eco Ultra, jsou v oboru značení interiéru a exteriéru s výrazným náskokem nejpopulárnější inkousty na trhu. Jsou vyrobeny na bázi šetrných druhů ředidel, které nešíří škodlivé výpary a látky do životního prostředí. V balení jsou k dispozici jako snadno přenosné cartridge, anebo litrové sáčky, které se vkládají do adaptéru. Inkousty Eco Ultra jsou už třetí generace eko inkoustů od výrobce Mutoh. Nabízejí vylepšenou přilnavost, schnutí, vyšší rychlost tisku a vylepšenou odolnost proti poškrábání. Všechna tato vylepšení byla možná i s použitím chemických látek šetrných k životnímu prostředí. Výpary neobsahují žádné škodlivé látky ani během tisku, takže pro provoz tiskárny není nutná investice do systémů odvětrávání. Inkousty jsou voděodolné a chráněny proti UV záření v délce okolo tří let.* /* : Pro aplikace, kde dochází k mechanickému namáhání, jako podlahy, značení vozidel, je doporučená laminace./

Ohromující výkon

Tiskárna ValueJet 628 umí pracovat v různých tiskových módech, a také rychlostech zpracování. Zde je základní přehled nejpoužívanějších módů, které v sobě nastavení kvality a rychlosti kombinují: o Quality – 720x720 dpi: 4.6 m²/h o Production – 720x720 dpi: 9.0 m²/h o Speed Production – 720x720 dpi: 12.5 m²/h

Minimalizujte náklady na tisk s Mutoh Intelligent Interweaving (i²) – inteligentním prokládáním kapek inkoustu

Tiskárna ValueJet 628 přichází na trh s oceněnou implementací technologie Intelligent Interweaving (i²). Tento systém inteligentního prokládání kapiček inkoustu drasticky eliminuje jakýkoliv výskyt pruhů v tisku nebo dalších typických jevů známých z použití konvenčních tiskáren, kvůli jejichž zastaralé technologii se musí před započetím práce vždy vypouštět spousta inkoustu a vyhazovat špatně potištěný materiál. Nejvýznamnějším benefitem zařízení Mutoh je ovšem fakt, že tato technologie nabízí vždy předvídatelné a hlavně opakovatelné výstupy. Stejná kvalita a stejná barevnost i s časovou prodlevou jsou pro každého, kdo tiskárnu obsluhuje, velmi příjemná zjištění.

Aplikace na širokou škálu materiálů, 100% kompatibilita s fóliemi Grafityp

Tiskárna ValueJet 628 je vhodná k osazení až 50m role fólie. Sušící systém inkoustu je ve třech nezávislých zónách, pro předehřátí, fixaci a vysušení inkoustu na materiálu. Tento kombinovaný systém snižuje provozní teplotu zařízení a dosahuje tak velmi dobrých výsledků i na teplocitlivých materiálech, jako jsou změkčená PVC fólie a podobně.

Aplikace

Tento nejmenší model tiskárny Mutoh přináší velký výrobní potenciál do všech začínajících i zaběhnutých reklamních firem. Model ValueJet 628 není ochuzen prakticky o nic kromě své šířky, a je tedy nejlevnějším, nejmenším a zároveň nejoblíbenějším modelem na trhu. Ve spojení s tiskem na fólie Grafityp o šířce 61cm, nabízí ideální kombo do každé profesionální reklamní dílny. Potisk fólií je univerzální, vhodný pro výrobu bannerů, reprodukci uměleckých děl, ostrý tisk fotografií, dekoraci večírků, společenských akcí, dekorací automobilů, výloh, firemních cedulí, samolepících štítků do interiéru, značení zboží, zásilek, suvenýrů atp. Nemusíte tedy pro různé účely kombinovat vícero technologií. Uživatelsky a prostorově nenáročný systém oceníte zejména ve spojení s řezacími plotry značky GCC s AAS optikou.

Inteligentní vylepšení pro Váš komfort

Kromě všeho podstatného je zde ještě krátký přehled komfortních vylepšení.

o Multifunkční klávesnice s pouhými dvěma klávesami

o Tiskový ovladač pro Windows, výstup přímo z vašeho oblíbeného grafického programu

o Automatické odřezání potištěné fólie

o Upínání materiálu po stranách + přední vodící zarážky

o Technologie i² – zabezpečuje vždy stejně kvalitní výsledky a během vlastní práce s tiskárnou až bezprecedentní uživatelský komfort

Rychlý návrat investice

Investice do tiskárny ValueJet 628 se vrací velmi rychle. Díky své nízké ceně, celkové nenáročnosti a uživatelské jednoduchosti, široké škále využití a dokonce nízké spotřebě inkoustu, pokud se jedná o tisk na fólie Grafityp – v průměru 8 ml/m², se model ValueJet 628 stává spolehlivým výdělečným partnerem už od začátku a na dlouhá následující léta. * /* : Po pěti letech provozu obecně doporučujeme zaslat k nám do servisu pro kompletní údržbu a výměnu mechanicky namáhaných komponent, k zajištění další pětileté životnosti./

Tisk a výřez

Tiskněte a vyřezávejte grafiku v tandemu s řezacím plotrem GCC Expert 24LX anebo při nastavení vysoce produktivního tisku s rychlejším plotrem GCC Jaguar IV-60. Po vytažení vytištěného kusu se fólie vloží do řezacího plotru, s pomocí optického AAS systému si plotr automaticky načte pozici grafiky a začne s výřezem. Mezitím může probíhat další tisk. Výřez dvouvrstvé fólie Grafityp posouvá možnosti velkoplošné tiskárny ValueJet 628 do úplně nových dimenzí. Je tak možné vyrábět samolepky, štítky a další typy vyřezávané dekorace interiéru a exteriéru. Tyto fólie jsou dále k dispozici v různých odstínech a jejich různorodém povrchovém zpracování. Možnosti samotného řezacího plotru případně oceníte také k dalším aplikacím, jako je např. potisk textilu.

8 slotů pro 2x CMYK
Nakupujte pohodlně v e-shopu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
00420 603 57 66 33
Neváhejte kontaktovat naši infolinku se svými dotazy (Po-Pá 7-15hod).
Napište nám, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.
POLYPRINTSTORE