Kruhové řezačky a výsekové nástroje pro výrobu placek

Porovnejte si možnosti a parametry kruhových řezaček a výsekových nástrojů a vyberte to správné řešení pro výsek motivů u Vás.

řezačka pro výrobu placek

Multiprůměrová řezačka

Tuto řezačku zvolte v případě, že skutečně budete vyrábět pouze kusové zakázky. Jedná se o plastové hobby provedení. Výhodou je, že pro daný průměr placky jsou již připraveny "otvory" do kterých se pouze vloží ručka s nožíkem a můžete ihned vyřezávat.
Výřez probíhá po 1ks.

řezačka na placky
Kovová kruhová řezačka
je nejoblíbenější hobby řezačka do začátku pro průměry 25-58mm. Každý průměr je potřeba si vyměřit a nastavit. Výhodou je, že průměr je libovolně nastavitelný, můžete tedy využívat řezačku i pro jiné účely (např. malá produkce magnetek, atd.) Dají se případně sepnout např. dvě A4 ks sobě a zdvojnásobit tak produktivitu.

kovová kruhová řezačka na placky

Páková řezačka

se využívá pro výsek nekulatých tvarů (čtverec, srdce, ovál, obdélník, úzký obdélník nebo hranaté placky). K dispozici je rovněž pro průměry placek 25, 32, 37, 44, 50, 56, 58, 65 a 75mm.
Do stroje je potřeba vkládat pouze pásky o šířce cca 10cm (tedy A4 napůl).

Výsekové kleště

jsou k dispozici pro průměry 25mm, 32mm a 37mm. Jedná se o komfortní řešení pro malé průměry,

kdy se dá velmi jednoduše výsekový nástroj "zaměřit" na střed kružnice. Výsek probíhá po 1ks.

Výsekový nástroj PROFI

je naše "top" řešení pro výsek až 2000ks/hod. Ve stroji se jednoduše mění výsekové formy a stlačením páky probíhá výsek. Je možno pod sebe dát např.10 archů A4 a proseknout je najednou. K dispozici je ve dvou variantách - PROFI LARGE a PROFI MEDIUM. První jmenovaný dokáže vysekávat všechny průměry a tvary, druhý jmenovaný je určen pro průměry 20-75mm (každá výseková forma se kupuje samostatně).

POLYPRINTSTORE
Nakupujte moderně online
24 hodin denně v B2B e-shopu
stroje a spotřební materiály pro výrobu reklamy, potisk textilu a signmaking
Nakupujte moderně online
24 hodin denně v B2B e-shopu
gradient POLYPRINT