Řezací plotry Expert II

Řezací plotr AR-24 je výborné řešení do počátku. Perfektní poměr cena/kvalita výstupu. Nekupujte čínu, ale značkový plotr s českým softwarem. S rychlostí 552mm/s, přítlakem až 250g a šíří média 60cm zvládnete naprostou většinu běžných aplikací jako je řezání vinylových fólií, flex fólií pro potisk textilu, tenkých papírů, apod.

Expert II 24 a Expert II 24 LX
s optikou
šíře řezu 600mm
Expert II 52 a Expert II 52 LX
s optikou
šíře řezu 1350mm

Charakteristika řady Expert II

Řada Expert II je ideální pro začátečníky, pro domácí a hobby použití nebo jako doplňkový další plotr do firmy. Nabízí adekvátní rychlost, kvalitu, přesnost a velmi zajímavý poměr cena/výkon. Expert II dokáže řezat rychlostí až 705mm/vteřinu, přítlak až 350g a garantovaná délka vedení média je až 3m. Pokud hledáte značkový plotr za málo peněz, je modelová řada Expert II naprosto ideální.
 • Pokročilá optika pro automatický ořez dle ořezových značek (pro modely LX s optikou)

  Ořez kontur nebyl nikdy jednodušší - díky AAS II pokročilému systému, stroj automaticky načte ořezové značky a provede ořez dané grafiky. V případě, že je médium nepřesně založeno, plotr automaticky řezací linky přizpůsobí.

 • Windows ovladač

  Nový ovladač "one click" umožňuje zasílat grafiku přímo z Corel Draw. Je velmi jednoduché používat Expert LX pro výrobu řezané grafiky.

 • Garantované 3 metry vedení média

  GCC Expert LX byl vyvinut za účelem výborného poměru cena/kvalita. Kvalitní díly použité ve stroji umožňují až 3 metry přesného vedení média

 • Přátelské prostředí ovladače

  Ovládací panel umožňuje řadu pokročilých funkcí a společně se softwarem VLCD umožňuje velmi jednoduché ovládání stroje.

 • 2 porty pro připojení

  USB a sériový port slouží pro připojení stroje k PC.

 • Přesné odřezávání fólie

  Po dokončení výřezu grafiky můžete snadno odříznout fólii bez zbytečného odpadu použitelného materiálu.