PROFESIONÁLNÍ MODEL s automatickým podavačem

Archový plotr VULCAN SC-350

S pokrokem v technologii digitálního dokončování se Vaše možnosti rozšiřují - plotry Vulcan Digital Finishing nabízejí netušené možnosti a značně urychlují práci.
Archový plotr Vulcan SC-350 automaticky vyřezává samolepky a podobné zakázky
s přesným obrysem z archů až do maximální velikosti 350 mm x 500 mm. SC-350 automaticky a spolehlivě řeže jednotlivé archy ze stohu až 300 listů – dokonce i z různých materiálů. Lze použít různé potisknutelné samolepicí materiály. Například fotografický papír, transferový papír pro potisk triček, samolepky, lesklý papír, průhledné fólie, atd..
1200mm/s

rychlost

400g

přítlak nože

až 350mm

šíře řezu

 • dotykový displej Vulcan plotr
  Jednoduché použití
  Snadno použitelná dotyková obrazovka nabízí rychlý přístup ke všem důležitým nastavením a umožňuje použití jedním kliknutím pouhým kliknutím na tlačítko QR, abyste mohli zahájit řezání


 • USB, Ethernet a USB Flash
  PLT soubory uložené na USB flash discích lze použít pro přímý výstup. To znamená, že SC-350 lze velmi jednoduše používat i bez připojení k počítači. Další možností přímého připojení s PC je USB a Ethernet.
 • Vysoká produktivita
  Archový řezací plotr Vulcan SC-350 umožňuje řezat rychlostí až 1200mm/s s přítlakem 400g a vkládání médií až do šíře 35cm. • Speciální konstrukce
  S vysoce kvalitními materiály, zejména hliníkovým krytem, Vulcan nabízí delší životnost, kratší výrobní čas a lepší uvolňování tepla v průběhu práce stroje. Vysoce produktivní zařízení - pouze 2 sekundy pro podávání papíru a 3 sekundy pro skenování značek. Etiketa o průměru 60 mm potřebuje pouze 23,5 sekundy pro výřez 24 kusů na archu.
 • QR kódy
  Plotr Vulcan SC-350 automaticky čte QR kódy na tištěných médiích, což umožňuje automatické spárování tiskových a řezaných souborů. To značně urychluje produkci a eliminuje jakoukoli šanci na chyby při ručním zadávání řezu.
 • Kamera pro načítání
  SC-350 má kameru s vysokým rozlišením, která skutečně vidí registrační značky, dokonce i na barevných a průhledných materiálech, nebo pokud jsou samotné registrační značky bílé nebo světlé. Vysoká rychlost skenování, velikost SRA3, méně než 3 sekundy. 5mm registrační značky ušetří papír/peníze.


Díky vysoce citlivé kameře u archového řezacího plotru VULCAN je čtení registračních značek extrémně rychlé a umožňuje velmi vysokou produktivitu. Možnost naskenovat QR kód navíc umožňuje pracovat s různými řezacími soubory, aniž byste museli pokaždé zakládat novou zakázku z PC.
Po automatickém načtení QR kódu stroj automaticky rozpozná řeznou dráhu spojenou s příslušným QR kódem. To šetří spoustu času a zvyšuje produktivitu. Archy s různými řeznými úkoly lze proto míchat. Není vyžadován žádný zásah uživatele. Vložíte archy a spustíte Start.
Automatické načítání QR kódu z archů pro přiřazení správné řezací úlohy.
Řezací plotter Vulcan pro řezání archů a samolepek
(1) Vstupní podavač (2) Dotykový display (3) Řezací hlava s držákem nože
(4) Nabírací mechanismus archů (5) Páka pro zvednutí unášecích válečků
(6) Unášecí válečky pro posun archů při řezu (7) Výstupní podavač pro vyřezané archy (8) Konektor pro servis (9) USB připojení k PC (10) USB flash disk pro přímé načítání úloh bez PC (11) Ethernetové připojení k PC (12) Tlačítko pro vypnutí/zapnutí stroje (13) Vstup pro napájecí kabel
Archový řezací plotr VULCAN SC-350
Archový řezací plotr VULCAN SC-350 s automatickým podavačem až na 300 listů.
Připojení řezacího plotru pomocí USB, Ethernetu
nebo přímé načítání úloh z USB flash disku.
Rozměry archového řezacího plotru Vulcan SC-350
POLYPRINTSTORE
Nakupujte moderně online
24 hodin denně v B2B e-shopu
stroje a spotřební materiály pro výrobu reklamy, potisk textilu a signmaking
Nakupujte moderně online
24 hodin denně v B2B e-shopu
gradient POLYPRINT