RISO GOCCOPRO QS200 - PŘÍMÁ EXPOZICE SÍT PRO SÍTOTISK do formátu A2

Po úspěšném modelu GOCCOPRO 100 přinášíme na trh rovněž revoluční novinku japonské společnosti RISO - automatickou kompaktní jednotku pro přímé vyhotovení sítotiskových tiskových sít. 3-5 minut a máte síto hotovo - přímo v prostředí kanceláře/dílny - bez chemikálií, bez nanášení emulze, bez osvitu, bez filmů, bez vymývání a sušení. Výroba např. 1ks vzorku tištěného na sítotisku byla dosud velmi zdlouhavá a nákladná. Se strojem RISO GOCCOPRO QS200 máte síto vyvoláno během 3-5 minut a okamžitě můžete vzorek natisknout a nechat schválit.


Hlavní rozdíl oproti modelu GOCCOPRO 100 je v technickém řešení, kdy do stroje GOCCOPRO QS200 vkládáme již upnutou síťovinu v rámu (kdežto u GOCCOPRO 100 je ve stroji síťovina v roli, která se na rám upíná až po expozici). Tím jsou umožněny i velmi přesné soutisky včetně rastrových CMYK tisků.


K dispozici jsou 4 typy síťovin dle hustoty vláken : 70, 120, 180 a 200 pro různé typy tisku. Dodáváme také speciální kovové rámy pro jednoduché vlastní upnutí síťoviny bez nutnosti napínacích zařízení. Rámy jsou kompatibilní se všemi známými sítotiskovými stroji.

Viděli jste někdy v praxi tradiční přípravu sítotiskových sít
a odradila Vás?
V našem podání je sítotisk radost !
Nakupujte pohodlně v e-shopu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
00420 603 57 66 33
Neváhejte kontaktovat naši infolinku se svými dotazy (Po-Pá 7-15hod).
Napište nám, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.
POLYPRINTSTORE