www.polyprint.cz

stroje pro signmaking a tisk

novinky

e-shop

Tiskárna pro přímý UV potisk

reklamních předmětů a průmyslový tisk

 

426UF

 • Inkousty CMYK LED UV – volitelně podtisk bílou a přetisk čirým lakem
 • Přímý potisk široké škály materiálů, včetně 3D objektů
 • Nízká energetická náročnost, práce při nízkých teplotách, ideální i pro teplocitlivé materiály
 • 0% těkavých látek – bez rizikových výparů – pracovní prostředí není potřeba odvětrávat – neobsahuje rtuť – neobsahuje olovo
 • Mutoh Intelligent Interweaving (i²) - inteligentní promíchávání inkoustů
 • Bezvadný, precizní a velmi ostrý tisk motivů a fotografií
 • Velikost pracovní plochy kompatibilní s laserovými gravírkami
  GCC LaserPro C180II a Spirit

 

 

by

Mutoh ValueJet VJ-426UF

je kompaktní A3+ UV tiskárna s rovným přisávacím pracovním stolem pro přímý potisk až šesti LED UV inkousty. Dostupná tisková plocha má velikost 483 mm x 329 mm. Tento model umožňuje přímý potisk předmětů a materiálu do výšky materiálu 7cm a to v zásadě jakéhokoliv druhu. Ať už se jedná o reklamní předměty jako propisky, přívěšky, USB flashky, suvenýry, sportovní vybavení, nářadí, štítky z pevných materiálů, deskové materiály pro modeláře atp. Základní přehled kompatibilních materiálů: ABS, PC, PE, PET, PMMA, PP, PS, PVC, sklo, hliník, kartón, balza, překližka. Využití je skutečně široké, tiskárna umožňuje díky přisávacímu stolu také potisk klasických samolepicích fólií, koženky, papíru, přímý potisk menších a mnoho dalšího. Tisk je realizován ve vysokém rozlišení, takže není problém aplikovat na materiál jednoduše i fotografie nebo jemné kontury a znaky. Uživatelsky nenáročný systém pro okamžitý přímý potisk  v top kvalitě oceníte také ve spojení laserovými gravírkami GCC pro možnost následného ořezu po tisku. Energeticky úsporný systém okamžitého zasušení inkoustu pomocí UV lampy na materiálu zajišťuje naprostou ostrost tisku, bezpečnou aplikaci i na teplocitlivých materiálech a možnost okamžitého použití / prodeje. Stroj je díky své kompaktní konstrukci přenosný dvěma osobami, takže jeho vlastnosti oceníte i na větších prodejních akcích, jako jsou sportovní utkání nebo festivaly (samozřejmě v případě dodržení adekvátních provozních podmínek).

 

 

Charakteristika UV tiskárny

Implementována revoluční 1440 dpi tisková hlava

 

Srdcem systému VJ-426UF je revoluční, piezo tisková hlava, která aplikuje inkoust s pomocí 1440 trysek v reálném čase. Materiál se tiskne ze čtyř CMYK sekcí, každá barva má k dispozici buď 360 trysek, nebo dvě sousedící řady 180 trysek. Práce ve dvou různých režimech umožňuje jak velmi kontrastní a kvalitní tisk, tak i vysoce produktivní sériovou výrobu. Navíc protože jsou všechny sekce trysek integrované do jedné tiskové hlavy, odpadají zdlouhavé kalibrace a nastavování soutisku barev. Tisková hlava je schopná tisknout vrstvou barvy od 3,8 pl do 28 pl.

LED UV inkousty pro superostrý a okamžitě hotový otisk

 

Originální inkousty Mutoh LED UV CMYK + bílá a čirý lak neobsahují žádné těkavé látky a neuvolňují do ovzduší rizikové výpary. V porovnání s „klasickým“ tiskem UV barvami, neobsahuje technologie Mutoh rtuť, olovo a nemá žádný negativní dopad na ozónovou vrstvu planety.

Nižší náklady na údržbu pomocí technologie Intelligent Interweaving

 

Tiskárna ValueJet 426UF přichází na trh s oceněnou implementací technologie Intelligent Interweaving (i²). Tento systém inteligentního promíchávání inkoustu umožňuje velmi významně zredukovat náklady na údržbu. Zatímco se u konkurenčních značek na proplachování spotřebovává významné množství inkoustu, s oběhovým promícháváním pomocí technologie Intelligent Interweaving (i²) máte k dispozici inkoust vždy čerstvý a s minimálními ztrátami. Navíc se drasticky eliminuje jakýkoliv výskyt pruhů v tisku nebo dalších typických jevů známých z použití konvenčních tiskáren, kvůli jejichž zastaralé technologii se musí před započetím práce vždy vypouštět spousta inkoustu a vyhazovat špatně potištěný materiál.

Aplikace na širokou škálu materiálu

 

Ať už se jedná o reklamní předměty jako propisky, přívěšky, USB flashky, suvenýry, sportovní vybavení, nářadí, štítky z pevných materiálů, deskové materiály pro modeláře atp. Základní přehled kompatibilních materiálů: ABS, PC, PE, PET, PMMA, PP, PS, PVC, sklo, hliník, kartón, balza, překližka.* Využití je skutečně široké, tiskárna umožňuje díky přisávacímu stolu také potisk klasických samolepicích fólií, koženky,  kartonů a mnoho dalšího. Tisk je realizován ve vysokém rozlišení, takže není problém aplikovat na materiál jednoduše i fotografie nebo jemné grafiky a malé znaky. Uživatelsky nenáročný systém pro okamžitý přímý potisk v top kvalitě oceníte také ve spojení laserovými gravírkami GCC Laserpro C180II a GCC Laserpro Spirit pro možnost tvarového ořezu po tisku (www.kvalitni-lasery.cz).

Další vylepšení pro Váš komfort

 

 • Jednoduchý navigační displej
 • Tiskový ovladač pro Windows, výstup přímo z vašeho oblíbeného grafického programu
 • Energeticky úsporná LED UV lampa
 • Integrovaný přisávací stůl
 • Technologie i² – zabezpečuje vždy stejně kvalitní výsledky a během vlastní práce s tiskárnou až bezprecedentní uživatelský komfort

 

 

Podívejte se na video.

Technická specifikace VJ-426UV

Základní technická specifikace

Technologie tisku

Tisková hlava

Rozložení trysek

Vrstva nanášené barvy (pikolitrů)

Průměrná životnost LED UV lampy

 

Specifikace materiálu

Velikost pracovního stolu

Velikost tiskové plochy

Max. tloušťka materiálu

Max. váha materiálu

Systém sušení inkoustu

Přisávací systém

 

Specifikace inkoustu

Typ inkoustu

Dostupné balení

 

 

 

Barvy inkoustů

Spotřeba inkoustů *

 

 

Kompatibilita

 

 

 

 

Spotřeba el. energie

Během provozu

Zdroj el. napětí

 

Doporučené pracovní prostředí

Teplota

Vlhkost

 

Rozměr a váha stroje

Rozměr (šířka x délka x výška)

Váha

 

Micro Piezo Inkjet

1

180 trysek x 8 řad

od 3.8 do 28

14 250 hodin

 

 

483 mm x 329 mm

473 mm x 319 mm

až 70 mm

4 kg

Dlouhověká LED UV lampa

Standardně integrován – programovatelný výkon přisávání

 

LED UV

CMYK a čirý lak - 220 ml cartridge / 800 ml sáček *

Bílá - 220 ml cartridge / 500 ml sáček *

 

 

 

CMYK (CCMMYK), CMYK + bílá + lak (CMYK+Wh+Va)

1.6 ml / stůl = 0,15 m²

 

 

ABS, PC, PE, PET, PMMA, PP, PS, PVC, sklo, hliník, kartón, balza, překližka, Tyvek® *

 

 

 

 

< 330 W

230V / 50Hz / 5A

 

 

20 °C - 32 °

40 % - 60 %

 

 

1188 x 839 x 545 mm

72 kg

* : k napojení 800 ml / 500 ml sáčku je zapotřebí příslušný adaptér

* : Průměrná spotřeba při rozlišení @ 720 dpi – pokrytí 67 %

* : Přilnavost inkoustu závisí na druhu materiálu, ale také jeho čistotě. Před aplikací se obecně doporučuje očistit povrch technickým lihem. Dále pro zvýšení mechanické odolnosti je doporučeno přetisknout motiv čirým lakem.

Nastavení kvality/produktivity tisku

 

 

1440 x 1440 Uni

720 x 1440 Uni

720 x 1080 Bi

Zákl.model:

(4 barvy)

CMYK

6,z2

12,5

16,4

 

 

 

 

CMYK

2,7

5,9

8,4

 

 

 

 

+ bílá nebo lak

6,2

12,5

16,4

 

 

+ bílá a lak

1,1

2,4

3,4

 

Rozšířený model (kapacita 6-barev ) :

Počet potištěných pracovních stolů po celé šířce za hodinu

(1 stůl = 0,15 m²)

©  SEMPER CORPORATION SRO | 2.května 480 | 742 13 Studénka | the Czech republic |  Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2015.

 

2001–