www.polyprint.cz

stroje pro signmaking a tisk

novinky

e-shop

Nová generace nažehlovacích fólií PixCut.

Flex. Flock. Široký výběr barev. Dodání od 1bm. K dispozici vzorník.

Nečekaně jednoduchá separace vyřezané fólie.

Vhodné pro všechny řezací plotry a navíc revoluční řada fólií LaserFlex pro laserové gravírování.

Přidejte si vzorník fólií

PixCut k Vaší další

objednávce!

PixCut FLEX

(nažehlovací fólie s hladkým povrchem)

PixCut FLOCK

(nažehlovací fólie se semišovým flockovým povrchem)

Různé řady fólií PixCut pro různé způsoby použití.

PixCut Flex Premium

PixCut Flex Premium ve 32 barvách nabízí ideální řešení pro potisk a značení textilu. Speciální formulace umožňuje perfektní a rychlou separaci. Provedení FlexGlow (36) po nasvícení denním světlem svítí ve tmě, provedení Flex Club svítí pod UV světlem.

PixCut Flex Metal

PixCut Flex Metal je řada, která nabízí 2 výrazné metalické barvy - v provedení zlatá a stříbrná. Stažení nosné fólie po cca 20 vteřinách docílí lesklejšího efektu.

PixCut Flex Reflex

PixCut Flex Reflex  je reflexní fólie - velmi odolná, vhodná i na řezání drobných detilů. Splňuje standard EN471, třída 2.

PixCut Flex Cool

PixCut Flex Cool je revoluční fólie s aplikací pomocí přenosové fólie za studena, vhodná především pro potisk tepelně senzitivních materiálů.

PixCut Flex Nylon

PixCut Flex Nylon je fólie určená pro potisk coatovaných materiálů jako je například nylon. Aplikuje se na nižší teplotu - cca 115°C.

PixCut Flex Flash

PixCut Flex Flash je ideální pro velké zakázky, kde čas hraje důležitou roli. Kratší přenosový čas (cca 9 vteřin) umožňuje produktivně vyrábět a zakázku dokončit v kratším čase.

PixCut Flex Screen

PixCut Flex Screen na ohmat připomíná sítotiskový povrch tisku. Je velmi odolná, je možno ji natahovat, je tedy vhodná i na elastická trička.

PixCut Flex SubliStop

PixCut Flex SubliStop je fólie navržená pro dodatečný potisk již nasublimovaného textilu (dresy, apod.). Tato fólie obsahuje speciální dodatečnou vrstvu, která brání migraci sublimačního inkoustu z textilu na fólii.

PixCut Flex Print

PixCut Flex Print je opaktní fólie navržená pro eco-solventní, solventní a latexový tisk. Velmi jemná, elastická a odolná při praní.

PixCut Flex LASER

PixCut Flex Laser jsou archy ve formátu A3 vhodné pro gravírování v laserové gravírce. Pokud chcete vyrábět extrémně jemné motivy, případě se nechcete zabývat separací , je tato fólie ideálním řešením.

Nekonečné kreativní možnosti.

Nakoupit online

Nakupujte pohodlně v e-shopu

24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Zavolejte nám

00420 603 57 66 33

Neváhejte kontaktovat naši

infolinku se svými dotazy.

Napište nám

Napište nám, odpovíme Vám co nejdříve to bude možné.

©  SEMPER CORPORATION SRO | 2.května 480 | 742 13 Studénka | the Czech republic |  Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2015.

 

2001–